Autorki

Kim jesteśmy?

Dwie matki – wariatki, które nakręcają się nawzajem i wydaje im się, że zawojują świat swoimi szalonymi pomysłami. Nie wiadomo, która bardziej nakręcona, ale dogadują się świetnie i z dnia na dzień mają coraz więcej szurniętych myśli, które potocznie zwą „kreatywnymi”. Ich spotkanie niemal zawsze skutkuje nową ideą, która nabiera mocy w najskrytszych zakamarkach zwojów mózgowych każdej z nich. Iskrzy przy tym strasznie, aż się zwoje grzeją do czerwoności. Niebezpieczne to kobiety. Strzeżcie się, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy ich pomysły będą dotyczyły Waszych dzieci…

Marzena Fenert

Grafik, autorka pomocy logopedycznych dla dzieci z zaburzeniami komunikacji, terapeutka ręki. Autorka pomocy edukacyjnych dla dzieci z zaburzeniami komunikacji – „Radośnie rosnę i myślę„, które opublikowała sama. Zestawu“Moi Bohaterowie” oraz “Moje Bohaterki”, które ukazały się nakładem wydawnictwa WiR, a także pakietu “Ćwiczę, myślę, rozwijam się – trening mowy i myślenia u dzieci z zaburzeniami komunikacji”, wydanego przez Wydawnictwo Edukacyjne.

Założycielka oraz autorka bloga KreatywneWrota.pl który jest odzwierciedleniem jej pracy z córką, pasji i zainteresowań.

Prywatnie pasjonatka górskich wypraw rowerowych.

Regina Panaś

Neurologopeda, pedagog, terapeutka ręki. Autorka pomocy logopedycznych dla dzieci i dorosłych. Autorka ćwiczeń logopedycznych dla dzieci „Baw się z nami sylabami” oraz pakietu „AFAZJA – odbudowa komunikacji„, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Edukacyjnego. W ramach pracy oraz pasji, które od lat przeplatają się ze sobą prowadzi kampanię na rzecz dzieci z zaburzeniami komunikacji. Swoją pasję realizuje pisząc artykuły na swojej stronie logopeda-krakow.pl.

Prowadzi szkolenia i warsztaty dla rodziców i nauczycieli, a przede wszystkim wspieraja rozwój dzieci podczas zajęć logopedycznych i terapeutycznych.

Prywatnie pasjonatka żeglarstwa.