Dla dzieci w jakim wieku jest przeznaczona pomoc?

Kreatywne wspieranie mowy – czasowniki, przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 2 lat, zarówno w celu wspomagania rozwoju mowy jak i terapii zaburzeń mowy.

Czy pomoc dostępna będzie w formie elektronicznej?

Niestety nie będzie możliwy zakup w formie elektronicznej.

Czy wystawiacie FV?

Tak, oczywiście. jesteśmy płatnikami VAT i wystawiamy faktury.

Ile kosztuje pomoc i co ma wpływ na cenę?

Regularna cena to 69 zł. Na cenę wpływa m.in. fakt, iż pomoc jest drukowana na grubym papierze, nie wymagającym laminowania. Po rozklejeniu kart i ich rozcięciu można od razu przystąpić do pracy. Ponadto każdy z 24 czasowników można wykorzystać i utrwalić na wiele sposobów. Jest więc to pomoc atrakcyjna dla dzieci, które lubią różnorodność połączoną z możliwością manipulowania materiałem obrazkowym o jednolitej, ciekawej i przyjaznej grafice. Podczas wykonywania zadań dzieci mogą usprawniać kilka funkcji jednocześnie – mowę, myślenie, koncentracje, sprawność manualną, funkcje wzrokowe i słuchowe. Jest to niewątpliwie innowacyjne rozwiązanie, o które od strony graficznej i merytorycznej zadbały profesjonalistki – grafik i neurologopeda – pedagog.

Gdzie kupię pomoc Kreatywne wspieranie mowy – czasowniki?

Pomoc jest sprzedawana wyłącznie w sklepie internetowym Kreatywne Wrota – TUTAJ: KREATYWNE WSPIERANIE MOWY – CZASOWNIKI. Na chwilę obecną nie będzie dostępna w żadnej księgarni internetowej.

Mam inne pytania. Jak mogę je zadać i kiedy otrzymam odpowiedź?

Napisz do nas na adres: kontakt@kreatywnewspieraniemowy.pl Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.