Masz pytania?

Dla dzieci w jakim wieku są przeznaczone książki?

Książki z serii Kreatywne Wspieranie Mowy, przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2 lat, zarówno w celu wspomagania rozwoju mowy jak i terapii zaburzeń mowy.

Czy książki dostępne będą w formie elektronicznej?

Niestety nie będzie możliwy zakup książek w formie elektronicznej.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak, oczywiście. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, wystarczy, że dasz nam o tym znać w komentarzu do zamówienia. Faktury wystawiamy tylko i wyłącznie w formie elektronicznej.

Czy wystawiacie FV z odroczonym terminem płatności dla placówek?

Tak, oczywiście. Jeśli chcesz otrzymać fakturę z odroczonym terminem płatności, wystarczy, że dasz nam o tym znać w komentarzu do zamówienia. Faktury wystawiamy tylko i wyłącznie w formie elektronicznej.

Jak realizowane są wysyłki?

Książki wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera lub paczkomatów InPost. Jeśli w Twoim zamówieniu są również pliki pDF – odbierzesz je samodzielnie ze strony sklepu.

Czy wysyłacie zamówienia na adres zagraniczny?

Nie. Książki sprzedawane są wyłącznie osobom z Polski i firmom prowadzącym działalność w Polsce. Nie prowadzimy sprzedaży za granicę i nie wystawiamy faktur i rachunków dla firm zagranicznych.

Kiedy otrzymam moje zamówienie?

 Realizacja wysyłki zależy od firmy przewozowej. Zwykle trwa to 2-3 dni robocze od czasu opłacenia zamówienia.

Ile kosztują książki i co ma wpływ na cenę?

Regularna cena to 99 zł. Na cenę wpływa m.in. fakt, iż pomoc jest drukowana na grubym papierze, nie wymagającym laminowania. Po rozklejeniu kart i ich rozcięciu można od razu przystąpić do pracy.

Są to pomoce atrakcyjne dla dzieci, które lubią różnorodność połączoną z możliwością manipulowania materiałem obrazkowym o jednolitej, ciekawej i przyjaznej grafice. Podczas wykonywania zadań dzieci mogą usprawniać kilka funkcji jednocześnie – mowę, myślenie, koncentrację, sprawność manualną, funkcje wzrokowe i słuchowe.

Jest to niewątpliwie innowacyjne rozwiązanie, o które od strony graficznej i merytorycznej zadbały profesjonalistki – grafik i neurologopeda – pedagog.

Masz inne pytania?

Jak możesz je zadać i czy otrzymasz na nie odpowiedź?

Oczywiście! Napisz po prostu na adres:

sklep@kreatywnewrota.pl
Postaram się udzielić Ci odpowiedzi w ciągu jednego dnia roboczego.